grunex

Tiskové zprávy BenQ

BenQ uvádí 4K HDR herní projektor s velmi nízkou latencí

Praha, 27. 5. 2021 – Společnost BenQ, přední výrobce DLP projektorů, uvádí na trh model TK700STi. Světově první 4K HDR herní projektor s velmi nízkou odezvou je svými parametry určen pro herní segment. Kromě nízkého zpoždění na vstupu 4-16 ms nabízí projekci na krátkou vzdálenost, vysokou svítivost, kvalitní ozvučení, integrovaný systém Android TV a optimalizované herní režimy.

Celá zpráva »

Monitor určený fotografům BenQ SW271C míří na trh

Praha, 7. 4. 2021 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na profesionální monitory, uvádí model SW271C. Profesionální monitor s fotografickým zaměřením navazuje na svého předchůdce a inovuje jej o několik důležitých vlastností.

Celá zpráva »

BenQ se spojila se Zoomem a dodává certifikované videokonferenční displeje pro moderní zasedací místnosti

Praha 22. 02. 2021 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií, navázala partnerství se Zoom Video Communications a integruje řešení Zoom pro videokonferenční hovory do svých velkoformátových displejů. Zavedené vylepšení zahrnuje jak produkty z oblasti digital signage, tak interaktivní displeje.

Celá zpráva »

LED projektor BenQ X1300i určený hráčům míří na trh

Praha, 8. 2. 2021 – Společnost BenQ, přední výrobce DLP projektorů, uvádí na trh model X1300i. Herní projektor s optimalizovaným nastavením pro rychlé spuštění jakékoli hry nabízí v odvětví často nevídaný nízký input lag a kvalitní barevné podání díky technologii CinematicColor. Zároveň se jedná o světově první projektor s operačním systémem Android TV certifikovaný společností Google.

Celá zpráva »

Starší »