grunex

Tiskové zprávy BenQ

Software BenQ EZWrite 6 získal certifikaci AWS Qualified

Eindhoven, Nizozemsko 20. 3. 2023 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a zařízení pro vzdělávací segment, resp. oficiální software EZWrite 6 pro interaktivní tabule, úspěšně absolvoval testy Amazon Web Services (AWS) Foundational Technical Review (FTR). Zisk certifikace pak znamená splnění standardů AWS týkajících se bezpečnosti, spolehlivosti a provozních vlastností.

Celá zpráva »

Monitor BenQ SW321C získal certifikaci TÜV Rheinland

Taipei, Taiwan, 15. 12. 2022 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a zařízení, upozorňuje na zisk certifikátu TÜV Rheinland pro monitor BenQ SW321C. Model ze série PhotoVue, určené profesionálním fotografům a video editorům, ji obdržel za vynikající antireflexní vlastnosti a touto certifikací se pyšní jako vůbec první monitor na světě.

Celá zpráva »

BenQ a Pantone rozšiřují partnerství s cílem poskytnout tvůrcům ideální barevnou reprodukci

Eindhoven, Nizozemsko 21. 11. 2022 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a zařízení, oznamuje rozšíření dlouhodobého partnerství s Pantone. Noví majitelé profesionálních monitorů řady DesignVue s označením PD a PhotoVue s označením SW získají prémiové předplatné aplikace Pantone Connect na rok zdarma.

Celá zpráva »

Starší »