grunex

Tiskové zprávy BenQ

Monitor určený fotografům BenQ SW271C míří na trh

Praha, 7. 4. 2021 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel digitálních lifestylových zařízení a expert na profesionální monitory, uvádí model SW271C. Profesionální monitor s fotografickým zaměřením navazuje na svého předchůdce a inovuje jej o několik důležitých vlastností.

Celá zpráva »

BenQ se spojila se Zoomem a dodává certifikované videokonferenční displeje pro moderní zasedací místnosti

Praha 22. 02. 2021 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií, navázala partnerství se Zoom Video Communications a integruje řešení Zoom pro videokonferenční hovory do svých velkoformátových displejů. Zavedené vylepšení zahrnuje jak produkty z oblasti digital signage, tak interaktivní displeje.

Celá zpráva »

LED projektor BenQ X1300i určený hráčům míří na trh

Praha, 8. 2. 2021 – Společnost BenQ, přední výrobce DLP projektorů, uvádí na trh model X1300i. Herní projektor s optimalizovaným nastavením pro rychlé spuštění jakékoli hry nabízí v odvětví často nevídaný nízký input lag a kvalitní barevné podání díky technologii CinematicColor. Zároveň se jedná o světově první projektor s operačním systémem Android TV certifikovaný společností Google.

Celá zpráva »

« Novější Starší »