grunex

Tiskové zprávy BenQ

BenQ vrací peníze při nákupu projektorů

Při zakoupení vybraných projektorů BenQ mohou zákazníci získat zpět až 2 500 Kč a automaticky se zapojit do slosování o výhru v podobě výletu do Hollywoodu

Eindhoven, Nizozemsko, 8. 11. 2019 – Společnost BenQ, přední výrobce DLP projektorů, upozorňuje na právě probíhající cashback akci a soutěž o výlet do Mekky filmového průmyslu města Hollywood při pořízení vybraného 4K projektoru BenQ pro domácí kino či mini projektoru GV1.

Cashback akce probíhá v období od 1. listopadu 2019 do 31. prosince 2019 a jsou do ní zapojeny modely BenQ GV1, TK800M, W1720 a W2700, který získal prestižní ocenění EISA. 

Systém soutěže je snadný - nejpozději 20 dnů od zakoupení některého z uvedených projektorů v rámci vybraných prodejců Alza.cz, CZC.cz, MALL.cz a TSBohemia.cz má zákazník možnost požádat online o vrácení peněz. Tímto se také automaticky zaregistruje do soutěže o výlet do Hollywoodu. Ten se uskuteční v dubnu, nebo květnu 2020 a zahrnuje letenky a ubytování v hotelu se snídaní pro dvě osoby starší 18 let a zážitkový den spojený s filmovými aktivitami. 

Více informací o akci a vybraných projektorech se dozvíte na https://benq-promotion.com, respektive na www.BenQ.cz.