grunex

Tiskové zprávy Cooler Master

All-in-One vodní chlazení Cooler Master s RGB podsvícením

Eindhoven, Nizozemsko 6. 12. 2017 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh vodní chlazení MasterLiquid ML240L RGB a MasterLiquid ML120L RGB. All-in-One řešení nabízí nově RGB podsvícení a to včetně ovládání a nutného rozdělovacího kabelu umožňujícího synchronizaci podsvícení se základními deskami ASUS, MSI, Gigabyte a ASRock.

Celá zpráva »

Mechanická klávesnice Cooler Master MasterKeys MK750

Los Angeles 21. 11. 2017 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh mechanickou klávesnici MasterKeys MK750. Nabízí eloxované hliníkové tělo, kvalitní Cherry MX spínače, RGB podsvícení, odnímatelnou magnetickou područku a odpojitelný USB Type-C kabel.

Celá zpráva »

Cooler Master uvádí počítačovou skříň COSMOS C700P

Eindhoven, Nizozemsko 2. 10. 2017 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh COSMOC C700P. Nový model počítačové skříně rozšiřuje řadu COSMOS, zachovává její ikonický design interiéru i exteriéru a díky zpětné vazbě komunity otevírá větší prostor pro moddery a jejich vysněné sestavy.

Celá zpráva »

Starší »