grunex

Tiskové zprávy Cooler Master

Cooler Master uvádí na trh Mobius 120 OC

Taipei, Taiwan, 8. 3. 2023 – Společnost Cooler Master, výrobce výkonných počítačových komponent a periferií, uvádí na trh Mobius 120 OC. Špičkový ventilátor je vybaven inovativními funkcemi a nabízí takřka neslyšitelný chod a také úplnou kontrolu nad provozními vlastnostmi.

Celá zpráva »

Cooler Master uvádí nejvýkonnější počítačové SFX zdroje

Taipei, Taiwan, 14. 2. 2022 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh V SFX Platinum. Počítačové zdroje s výkonem 1100 W, resp. 1300 W jsou součástí modelové řady nových ATX 3.0 a SFX napájecích zdrojů. Nové zdroje mají certifikaci 80 PLUS Platinum, nabízí technologie LLX a DC-DC, plně modulární vedení kabelů, jsou osazeny 100% japonskými kondenzátory, kompatibilní se skříněmi ITX i ATX a výrobce na ně poskytuje 10letou záruku.

Celá zpráva »

Netradiční herní kokpity, křesla a stoly Cooler Master

Los Angeles, 25. 1. 2023 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, odstartovala rok 2023 na veletrhu CES změnou směřování značky k oznámením a uvedením několika zajímavých produktů. Nejinak je to v případě speciálních herních zařízení, jakými jsou herní kokpity, křesla nebo stoly.

Celá zpráva »

Starší »