grunex

Tiskové zprávy Cooler Master

Cooler Master slaví 30 let výročními produkty a otevřením nové centrály

Taipei, Taiwan, 31. 10. 2022 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, oslaví 17. listopadu 2022 již 30. výročí založení. Tento významný milník si připomíná v kampani „Decades of Shaping the Future“ (Desetiletí utváříme budoucnost) jejíž součástí je také speciální edice produktů, z nichž část bude dostupná také na českém a slovenském trhu.

Celá zpráva »

Cooler Master uvádí na trh výkonné ventilátory řady Mobius

Eindhoven, Nizozemsko, 19. 9. 2022 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí novou řadu Mobius. Vysoce výkonné ventilátory byly navrženy s inovovaným propojením lopatek tak, aby zajistily optimalizaci hluku. Nachází dokonalou rovnováhu mezi tichým provozem a chladicími schopnostmi.

Celá zpráva »

Cooler Master uvádí nové počítačové skříně MasterBox 520 a třetí verzi sady vertikálního držáku grafických karet

Eindhoven, Nizozemsko, 8. 9. 2022 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh nové produkty MasterBox 520, MasterBox 520 Mesh a vertikální držák grafické karty ve své třetí verzi. Počítačové skříně formátu ATX, MasterBox 520 a MasterBox 520 Mesh, se liší předním panelem z tvrzeného skla, resp. tvořeného ocelovou mřížkou, a jsou dostupné v černé a bílé variantě. Zároveň byla oznámena také třetí verze velmi oblíbené sady vertikálního držáku na grafické karty vylepšené o možnost instalace bez použití nástrojů.

Celá zpráva »

Starší »