grunex

Tiskové zprávy Grunex

Agentura Grunex koupila herní portál Zing.cz

5. 5. 2022 – Agentura Grunex, specializující se na herní média, marketingové a esportové služby, koupila od společnosti Xzone přední český herní portál Zing.cz. Touto akvizicí, která patří mezi největší herní mediální transakce za poslední roky, opět posiluje dosah vlastního portfolia herních médií s cílem umožnit klientům přesnější a komplexnější kampaně. Cena v květnu uzavřené transakce nebyla zveřejněna.

Celá zpráva »

Grunex zajistí kompletní organizaci největší tuzemské ligy elektronických sportů Sazka eLEAGUE

12. 3. 2020 – Herní agentura Grunex po loňském vstupu ECI Daniela Křetínského výrazně posiluje svou pozici v oblasti elektronických sportů a kompletně zajišťuje organizaci historicky největší česko-slovenské ligy elektronických sportů, Sazka eLEAGUE. Ta bude kromě výjimečné finanční dotace 2,5 milionu korun unikátní i svým zcela novým formátem s živým profesionálním studiovým vysíláním vybraných zápasů a oficiální podporou přímo od vydavatele her americké společnosti Valve.

Celá zpráva »

EC Investments Daniela Křetínského a Patrika Tkáče získala poloviční podíl v herní agentuře Grunex

6. 8. 2019 – Společnost EC Investments, a.s. (ECI) získala 50% podíl v herní agentuře Grunex, specializované na marketingové a PR aktivity zaměřené na počítačové a konzolové hráče a eSport. Cílem akvizice je významně posílit oblast elektronických sportů v rámci ECI, spolupracovat v tomto segmentu s ostatními společnostmi, ve kterých drží oba podnikatelé podíl (zejména v mediálních společnostech sdružených v holdingu Czech Media Invest) a zároveň rozvíjet eSport v České a Slovenské republice. Cena akvizice nebyla oznámena.

Celá zpráva »

Agentura Grunex koupila herní portál Hrej.cz

4. 2. 2019 – Agentura Grunex, specializující se na marketingové a PR aktivity se zaměřením na počítačové hráče a eSport, koupila od společnosti Xzone přední český herní portál Hrej.cz. Touto akvizicí, která patří mezi největší herní mediální transakce za několik posledních let, zdvojnásobuje dosah vlastního portfolia herních médií s cílem umožnit klientům přesnější a komplexnější kampaně. Cena akvizice nebyla oznámena.

Celá zpráva »

Agentura Grunex koupila komunitní portál Dota2.cz

Agentura Grunex, specializující se na marketingové a PR aktivity se zaměřením na počítačové hráče, koupila největší česko-slovenský komunitní portál věnovaný Free-To-Play hře Dota 2. Ta přitom patří mezi nejpopulárnější celosvětové tituly, kdy ji hraje v průměru každou hodinu na 600 000 příznivců. Cílem akvizice je nabídnout klientům přesnější a více provázané kampaně. Cena transakce nebyla zveřejněna.

Celá zpráva »

Starší »