grunex

Tiskové zprávy Grunex

Agentura Grunex koupila herní portál Hrej.cz

4. 2. 2019 – Agentura Grunex, specializující se na marketingové a PR aktivity se zaměřením na počítačové hráče a eSport, koupila od společnosti Xzone přední český herní portál Hrej.cz. Touto akvizicí, která patří mezi největší herní mediální transakce za několik posledních let, zdvojnásobuje dosah vlastního portfolia herních médií s cílem umožnit klientům přesnější a komplexnější kampaně. Cena akvizice nebyla oznámena.

Celá zpráva »

Agentura Grunex koupila komunitní portál Dota2.cz

Agentura Grunex, specializující se na marketingové a PR aktivity se zaměřením na počítačové hráče, koupila největší česko-slovenský komunitní portál věnovaný Free-To-Play hře Dota 2. Ta přitom patří mezi nejpopulárnější celosvětové tituly, kdy ji hraje v průměru každou hodinu na 600 000 příznivců. Cílem akvizice je nabídnout klientům přesnější a více provázané kampaně. Cena transakce nebyla zveřejněna.

Celá zpráva »

Agentura Grunex kupuje podíl v televizním pořadu Re-Play

24. 8. 2016 – Agentura Grunex, specializující se na marketingové a PR aktivity se zaměřením na počítačové hráče, koupila 40% podíl v nejsledovanějším televizním herním pořadu Re-Play. Cílem je nabízet klientům provázanější a koncepčnější kampaně. Finanční podrobnosti transakce nebyly zveřejněny. 

Celá zpráva »

Počítačový turnaj BenQ Grunex Challenge 2015 zahájen

Praha 12. 10. 2015 – S počátkem října oficiálně odstartoval již pátý ročník prestižního turnaje v počítačových hrách BenQ Grunex Challenge. V rámci čtyř otevřených kvalifikací se tak mohou již nyní soutěžní i amatérští hráči utkat o postup na offline finále, které podobně jako v předchozích letech vyvrcholí v polovině listopadu na Výstavišti Praha – Holešovice, o finanční výhry v celkové výši 90 000 Kč.

Celá zpráva »

Starší »