grunex
Tiskové centrum Urban Revolt

Značka Urban Revolt, jejímž heslem je "Express yourself", je zaměřena na trendové lifestylové hi-tech příslušenství, jako jsou reproduktory, sluchátka různých velikostí apod. Produkty Urban Revolt se vyznačují moderními barvami, kvalitním zpracováním, a v neposlední řadě také netradičním a do detailu domyšleným designem. V České republice a na Slovensku společnost Urban Revolt zastupuje PR agentura Grunex.

tz

Tiskové
zprávy

fotky

Fotogalerie

grafika

Grafické
podklady

data

Informace
k produktům

kontakt

Kontakt

Tiskové zprávy Urban Revolt

Světelný bezdrátový reproduktor Trust Urban Dixxo

Dodrecht / Praha 7. 12. 2015 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství k digitálním zařízením, uvádí na trh světelný bezdrátový reproduktor Dixxo. Moderní a extravagantní zařízení nabízí jedinečnou podívanou na 360° barevné projekci, silný 20 W stereo zvuk, dobíjecí akumulátor a bohaté možnosti připojení.

Celá zpráva »

Držáky mobilních telefonů Trust Urban do automobilů

Dodrecht/Praha 14. 10. 2015 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství k digitálním zařízením, uvádí na trh dva druhy držáků mobilních telefonů do automobilů. Mechanickou variantu k upevnění do ventilace a magnetickou s přísavkou pro přichycení na přední sklo.

Celá zpráva »

Bezdrátový párty reproduktor Trust Urban Revolt Fiësta Plus

Dodrecht/Praha 2. 7. 2015 – Společnost Trust a dceřiná značka Urban Revolt uvádí na trh bezdrátový reproduktor Fiësta Plus. Nástupce úspěšného modelu Fiësta Wireless Speaker nabízí výkon 40 W, bezdrátový přenos zvuku, vstup pro kabelový mikrofon, separátní ovládání hlasitosti a vestavěnou baterii s výdrží až 50 hodin přehrávání na jedno nabití.

Celá zpráva »

Starší »