grunex

Tiskové zprávy ZOWIE by BenQ

Nová vlajková loď eSport monitorů ZOWIE by BenQ XL2735

Praha 31. 10. 2016 – ZOWIE by BenQ, značka produktů pro eSport, uvádí na trh monitor XL2735. Nová vlajková loď nabízí 27palcový displej s rozlišením 2560 x 1440 pixelů a unikátní technologií Dynamic Accuracy „DyAc“, zlepšující kvalitu zobrazení rychle se měnících scén s vysokou obnovovací frekvencí 144 Hz. Inovací se dočkal také ovladač S-Switch s vlastní pamětí a rámeček se speciální povrchovou úpravou osazený stínící clonou.

Celá zpráva »

ZOWIE by BenQ je oficiální značkou monitorů pro DreamHack Summer 2016

Praha 15. 6. 2016 – Každoroční akci DreamHack Summer probíhající ve švédském Jönköpingu – čtvrtou zastávku DreamHack open – navštíví také ZOWIE by BenQ. To se stalo oficiální značkou monitorů a hráči je budou využívat pro veškerá turnajová klání. Navíc se na konzolových monitorech řady RL odehrají také turnaje Capcom Pro Tour ve hrách Street Fighter V a Pokkén.

Celá zpráva »

ZOWIE by BenQ vstupuje na český a slovenský trh eSport periférií

Praha 30. 5. 2016 – BenQ, světová jednička na trhu s herními monitory, a ZOWIE, uznávaný výrobce profesionálních eSport periferií, spojují své síly a představují pod názvem ZOWIE by BenQ portfolio produktů pro eSport. Takto označené profesionální herní monitory, myši, podložky a další příslušenství budou na českém a slovenském trhu dostupné již počátkem června. Později je budou následovat také klávesnice a headsety.

Celá zpráva »

« Novější