grunex

Tiskové zprávy Cooler Master

Cooler Master uvádí nejvýkonnější počítačové SFX zdroje

Taipei, Taiwan, 14. 2. 2022 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh V SFX Platinum. Počítačové zdroje s výkonem 1100 W, resp. 1300 W jsou součástí modelové řady nových ATX 3.0 a SFX napájecích zdrojů. Nové zdroje mají certifikaci 80 PLUS Platinum, nabízí technologie LLX a DC-DC, plně modulární vedení kabelů, jsou osazeny 100% japonskými kondenzátory, kompatibilní se skříněmi ITX i ATX a výrobce na ně poskytuje 10letou záruku.

Celá zpráva »

Netradiční herní kokpity, křesla a stoly Cooler Master

Los Angeles, 25. 1. 2023 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, odstartovala rok 2023 na veletrhu CES změnou směřování značky k oznámením a uvedením několika zajímavých produktů. Nejinak je to v případě speciálních herních zařízení, jakými jsou herní kokpity, křesla nebo stoly.

Celá zpráva »

Cooler Master představuje pokročilou řadu kompletních počítačů

Los Angeles, 12. 1. 2023 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, oznamuje vstup na trh s hotovými počítačovými systémy. Nové stolní počítače reprezentují tři řady. Be Excellent zahrnující modely Cooler Master Cooling X a AIOX NUC, které využívají výkonné procesory a grafické karty, a vynikají účinným chlazením. Be Different je řadou netradičních počítačů Shark X, Sneaker X a Mini X, které se výrazně odlišují od zavedených standardů. Be Creative v této chvíli nabízí limitovanou edici k 30. výročí založení značky počítače Cosmos Inflinity, tento počítač je vzpomínkou a oslavou legendární série počítačových skříní Cosmos.

Celá zpráva »

« Novější Starší »