grunex

Tiskové zprávy SteelSeries

SteelSeries uvádí nový multiplatformní headset Arctis Nova 4

Chicago, 31. 5. 2023 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních a esportových periferií, rozšiřuje oceňovanou řadu headsetů o nový cenově dostupný model Arctis Nova 4. Bezdrátový headset je nabízen ve variantách pro PC, Xbox i PlayStation s možností připojení dalších platforem typu Mac, Switch či mobilních zařízení.

Celá zpráva »

SteelSeries a KontrolFreek přináší ve spolupráci s Blizzard Entertainment limitovanou edici příslušenství na motivy hry Diablo IV

Chicago a Irvine, 23. 5. 2023 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních a esportových periferií, KontrolFreek, výrobce doplňků k příslušenství, a Blizzard Entertainment, vývojářské studio stojící za ikonickou sérií Diablo, představují limitovanou edici herního příslušenství, která oslavuje spojení temného žánru v rámci originálního titulu Diablo, progresivních prvků z Diabla II, strhujících bojů v Diablo III a rozsáhlého světa nové hry Diablo IV.

Celá zpráva »

SteelSeries uvádí vylepšené klávesnice Apex Pro TKL

Chicago, 4. 10. 2022 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních a esportových periferií, uvádí evoluční řadu klávesnic Apex Pro TKL. Nástupce modelu, u kterého všechno začalo, revoluční a vysoce oceňovaná Apex Pro TKL, se dočkala vylepšení zejména v podobně OmniPoint 2.0 spínačů.

Celá zpráva »

Starší »