grunex

Tiskové zprávy Cooler Master

mATX počítačová skříň Cooler Master MasterBox Lite 3.1

Eindhoven, Nizozemsko 27. 7. 2017 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, představuje MasterBox Lite 3.1. Počítačová skříň mATX formátu nabízí zatmavený průsvitný přední panel, plně průhledný boční panel a široké možnosti přizpůsobení.

Celá zpráva »

Speciální NVIDIA edice mechanické klávesnice Cooler Master

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, představuje MasterKeys Pro L NVIDIA Edition. Speciální model klávesnice nabízí typické zelené LED podsvícení s několika režimy, Cherry MX Red spínače, systém nastavení „on-the-fly“ a design využívající prvky společnosti NVIDIA.

Celá zpráva »

Cooler Master uvádí COSMOS II 25th Anniversary Edition

Eindhoven, Nizozemsko 30. 5. 2017 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí COSMOS II 25th Anniversary Edition. Speciální verze originální a ikonické počítačové skříně COSMOS II byla vyhotovena u příležitosti 25. výročí značky.

Celá zpráva »

Cooler Master představuje počítačovou skřín MasterBox Lite 5

Eindhoven, Nizozemsko 11. 5. 2017  – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh MasterBox Lite 5. Vysoce kvalitní počítačová skříň střední velikosti je vhodná pro ATX základní desky a nabízí průsvitný, ztmavený přední panel a možnost vnějšího přizpůsobení.

Celá zpráva »

« Novější Starší »