grunex

Tiskové zprávy Cooler Master

Cooler Master uvádí COSMOS II 25th Anniversary Edition

Eindhoven, Nizozemsko 30. 5. 2017 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí COSMOS II 25th Anniversary Edition. Speciální verze originální a ikonické počítačové skříně COSMOS II byla vyhotovena u příležitosti 25. výročí značky.

Celá zpráva »

Cooler Master představuje počítačovou skřín MasterBox Lite 5

Eindhoven, Nizozemsko 11. 5. 2017  – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh MasterBox Lite 5. Vysoce kvalitní počítačová skříň střední velikosti je vhodná pro ATX základní desky a nabízí průsvitný, ztmavený přední panel a možnost vnějšího přizpůsobení.

Celá zpráva »

Cooler Master uvádí nízkoprofilové dvoukomorové vodní chlazení MasterLiquid 120 a 240

Taipei, Taiwan 21. 3. 2017 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh nové vodní chladiče MasterLiquid 120 a MasterLiquid 240. Obě novinky nabízejí nízký profil čerpadla a systém dvou komor oddělující příchozí a odchozí chladicí kapalinu pro vyšší efektivitu a nižší hlučnost. Kromě zavedených patic procesorů podporují i aktuální platformy AM4 a Kaby Lake.

Celá zpráva »

« Novější Starší »