grunex
Tiskové centrum LYNX

Příběh značky se začal psát již v roce 2000, kdy se na trhu poprvé objevil stolní počítač LYNX. Tento desktop měl takový úspěch, že se mu za pouhých osm let podařilo dostat na samotnou špičku v prodaných kusech mezi českými výrobci. Dnes je LYNX nejprodávanější značkou počítačů v České republice a vítěz v anketě časopisu ChannelWorld v kategorii Výrobce počítačů roku 2015. Jeho prodejní základna čítá téměř 200 prodejců a v ostravské pobočce společnosti eD´system Czech, kde se LYNX vyrábí, se denně sestaví přes 120 počítačů.

tz

Tiskové
zprávy

fotky

Fotogalerie

grafika

Grafické
podklady

data

Informace
k produktům

kontakt

Kontakt

Tiskové zprávy LYNX

LYNX rozšiřuje spolupráci s agenturou Grunex o PR služby

Praha 16. 3. 2020 – Počínaje březnem letošního roku mediálně zastupuje lokálního výrobce stolních počítačů a pokladních systémů s EET značky LYNX na českém a slovenském trhu PR agentura Grunex. Navázaná spolupráce zastřešuje veškeré komunikační aktivity v oblasti public relations a rozšiřuje tak více než osmiletou dosavadní kooperaci zejména v oblasti herního marketingu.

LYNX je nejprodávanější českou značkou počítačů v České republice. Jeho prodejní základna čítá téměř 200 prodejců a v ostravské pobočce společnosti eD system, kde se LYNX vyrábí, se denně sestaví přes 120 počítačů. Značka poskytuje nadstandardní zákaznickou podporu se 100 servisními místy, linkou technické podpory a obvyklou dobou vyřízení reklamace do 5 pracovních dní.

Produktová nabídka LYNX obsahuje kancelářské, domácí, herní i profesionální modely počítačů a nově i pokladní systémy se softwarem pro elektronickou evidenci tržeb EET.

„Po mnohaleté vynikající spolupráci s Grunexem jak v oblasti marketingu, tak i při návrzích populárních herních sestav LYNX Grunex, jsme se rozhodli dále rozšířit vzájemné vazby i o klasické public relations,“ říká Michal Útrata, který značku LYNX ve společnosti eD system zaštiťuje, a doplňuje: „Pevně věřím, že díky tomuto užšímu partnerství přineseme povědomí o našich produktech opět širšímu publiku potenciálních uživatelů.“

„Zahrnutí PR do dosavadních aktivit, které jsme společně se značkou LYNX podnikali, je přirozeným a logickým krokem, který povede k většímu sladění marketingu a PR a efektivnější prezentaci značky jak směrem k médiím, tak i široké veřejnosti,“ říká Martin Liberský, ředitel agentury Grunex.

Pro více informací navštivte www.LYNX.cz