grunex
Tiskové centrum NVIDIA

Společnost NVIDIA vytvořila v roce 1999 technologii GPU, čímž nastartovala rozvoj počítačové herní zábavy, redefinovala moderní počítačovou grafiku a přinesla revoluci do oblasti paralelních výpočtů. V nedávné době pomohly GPU jednotky strojového učení vývoji moderní umělé inteligence – nové počítačové éry – kdy je GPU přímo mozkem počítačů, robotů a samořiditelných aut, která dokáží vnímat okolní prostředí a porozumět mu. Více informací naleznete na stránce www.nvidia.com.

tz

Tiskové
zprávy

fotky

Fotogalerie

grafika

Grafické
podklady

data

Informace
k produktům

kontakt

Kontakt

Tiskové zprávy NVIDIA

Grafické karty NVIDIA GeForce GTX jsou znovu dostupné skladem

Praha 30. 5. 2018 – Společnost NVIDIA upozorňuje na obnovení dostupnosti grafických karet GeForce GTX na lokálním trhu prostřednictvím kampaně „Made to Game“.

Aktuální proměnlivé počasí a konec zkouškového a maturitního období nabízejí ideální příležitost dopřát si herní seanci v doprovodu populárních titulů, jako jsou Fortnite, PlayerUnkown’s Battlegrounds, Destiny 2 nebo Final Fantasy XV.

Hráči se navíc mohou vyzbrojit významným výkonem. Díky bohaté dostupnosti 10. řady grafických karet NVIDIA GeForce GTX a příznivým cenám je nyní vhodný čas pro vylepšení hráčského doupěte. Rychlé a výkonné grafické karty NVIDIA GeForce GTX jsou přímo stvořené pro hraní („Made to Game“) a poskytují konkurenční výhodu, kterou hráč hledá, a to i v nejnáročnějších titulech. Navíc jsou okamžitě k dostání v online i kamenných obchodech, včetně Alza.cz a CZC.cz.

Pro více informací můžete také navštívit speciální stránku kampaně Made to Game.