grunex
Tiskové centrum NVIDIA

Společnost NVIDIA vytvořila v roce 1999 technologii GPU, čímž nastartovala rozvoj počítačové herní zábavy, redefinovala moderní počítačovou grafiku a přinesla revoluci do oblasti paralelních výpočtů. V nedávné době pomohly GPU jednotky strojového učení vývoji moderní umělé inteligence – nové počítačové éry – kdy je GPU přímo mozkem počítačů, robotů a samořiditelných aut, která dokáží vnímat okolní prostředí a porozumět mu. Více informací naleznete na stránce www.nvidia.com.

tz

Tiskové
zprávy

fotky

Fotogalerie

grafika

Grafické
podklady

data

Informace
k produktům

kontakt

Kontakt

Tiskové zprávy NVIDIA

NVIDIA přichází s novými ovladači Game Ready pro DLC Destiny 2: Warmind

Praha 9. 5. 2018 – Společnost NVIDIA dnes vydává nové ovladače Game Ready pro hry Destiny 2: Warmind, Conan Exiles a Pillars of Eternity II: Deadfire.

NVIDIA Game Ready ovladače jsou nyní dostupné a zajišťují maximální zážitek pro hráče s grafickými kartami GeForce GTX. Nabízí optimalizaci výkonu a vynikající hratelnost a jsou ke stažení v aplikaci GeForce Experience nebo na GeForce.com.

Vyhlášení vítězů soutěže Shot With GeForce ve Star Wars Battlefront II

Velice populární soutěž Shot With GeForce zná své vítěze a na obdiv se díky ní dostalo mnoho poutavých screenshotů zachycených prostřednictvím technologie NVIDIA Ansel. Na prvním místě se umístil „TheRedSith“, druhé místo obsadil „meecherTV“ a třetí skončil „VicenteProD“.

Shot With GeForce je digitální galerie, která umožňuje hráčům/herním fotografům pochlubit se svými oblíbenými Ansel screenshoty včetně těch pořízených v ultra vysokém rozlišení až 63 360 x 35 640 pixelů nebo ve formátu 360° fotografie. Upload lze uskutečnit přímo přes webové rozhraní ShotWithGeForce.com nebo přes aplikaci GeForce Experience.