grunex
Tiskové centrum NVIDIA

Společnost NVIDIA vytvořila v roce 1999 technologii GPU, čímž nastartovala rozvoj počítačové herní zábavy, redefinovala moderní počítačovou grafiku a přinesla revoluci do oblasti paralelních výpočtů. V nedávné době pomohly GPU jednotky strojového učení vývoji moderní umělé inteligence – nové počítačové éry – kdy je GPU přímo mozkem počítačů, robotů a samořiditelných aut, která dokáží vnímat okolní prostředí a porozumět mu. Více informací naleznete na stránce www.nvidia.com.

tz

Tiskové
zprávy

fotky

Fotogalerie

grafika

Grafické
podklady

data

Informace
k produktům

kontakt

Kontakt

Tiskové zprávy NVIDIA

NVIDIA rozšiřuje své vzdělávací centrum o herní obor

Praha 30. 3. 2018 – Společnost NVIDIA rozšiřuje své vzdělávací centrum o herní obor a zakládá GeForce® Academy of Gaming.

Akademický program společnosti NVIDIA se věnuje vzdělávání a spolupráci s profesory a vědci na univerzitách po celém světě prostřednictvím vlastních iniciativ a programů. Cílem je inspirovat k špičkovým technologickým inovacím, nalézat nové způsoby jak zefektivnit výzkum na jednotlivých fakultách a jak zlepšovat výuku učitelů a učení žáků. 

Důležitá pro to jsou vzdělávací centra, která se nachází po celém světě včetně Španělska, Číny, Indie a Spojených států amerických.

Tradičně je toto akademické úsilí spojené s CUDA a AI. Dnešním dnem však rozšiřujeme naše vzdělávací centra o herní obor s názvem GeForce® Academy of Gaming. Budoucí studenti si mohou vybrat ze tří hlavních učebních oborů: Studium hardwaru, eSport management a tzv. Gameosophy, které pomohou vzdělávat potenciální vývojáře o tom, jak vytvořit příští vedoucí titul daného žánru.

Více než 15 online kurzů se spustí v příštím měsíci a mnoho dalších projektů se otevře později v tomto roce. Celkem pokryjí celou řadu zajímavých témat včetně urbanistiky a plánování, budoucnosti herního průmyslu a nauky o online jazyce.

Registrace je bezplatná a všichni studenti obdrží řádná potvrzení o absolvování pro přechod na národně uznávané vysoké školy a univerzity.

Katalog oborů a témat je dostupný na http://www.geforce.com/academy

Oficiální video oznámení https://youtu.be/zS4E21obBtg