grunex
Tiskové centrum NVIDIA

Společnost NVIDIA vytvořila v roce 1999 technologii GPU, čímž nastartovala rozvoj počítačové herní zábavy, redefinovala moderní počítačovou grafiku a přinesla revoluci do oblasti paralelních výpočtů. V nedávné době pomohly GPU jednotky strojového učení vývoji moderní umělé inteligence – nové počítačové éry – kdy je GPU přímo mozkem počítačů, robotů a samořiditelných aut, která dokáží vnímat okolní prostředí a porozumět mu. Více informací naleznete na stránce www.nvidia.com.

tz

Tiskové
zprávy

fotky

Fotogalerie

grafika

Grafické
podklady

data

Informace
k produktům

kontakt

Kontakt

Tiskové zprávy NVIDIA

NVIDIA Shield TV opět v nabídce za zajímavou cenu

Praha 11. 12. 2018 - Společnost NVIDIA po úspěšné Black Friday slevové akci týkající se Shield TV opět zlevňuje svoje multimediální centrum.

Zařízení NVIDIA Shield TV umožňuje přehrávat obsah ve 4K rozlišení s technologií HDR, ale slouží také jako konzole pro cloudové hraní se službou GeForce NOW. Příjemným benefitem jsou pravidelné aktualizace integrovaného systému Android a celková technická podpora ze strany výrobce.

Produkt je dostupný za akční cenu od 10. do 25. prosince 2018, respektive do vyprodání zásob, ve dvou variantách na Alza.cz/Alza.sk. V obou případech zákazník ušetří až 1 200 Kč / 44 euro.

NVIDIA Shield TV s dálkovým ovládáním a gamepadem je ve speciální nabídce za 4 999 Kč s DPH v České republice a 193,90 euro s DPH na Slovensku.

NVIDIA Shield TV s dálkovým ovládáním je ve speciální nabídce za 3 999 Kč s DPH v České republice a 154,90 euro s DPH na Slovensku.