grunex
Tiskové centrum NVIDIA

Společnost NVIDIA vytvořila v roce 1999 technologii GPU, čímž nastartovala rozvoj počítačové herní zábavy, redefinovala moderní počítačovou grafiku a přinesla revoluci do oblasti paralelních výpočtů. V nedávné době pomohly GPU jednotky strojového učení vývoji moderní umělé inteligence – nové počítačové éry – kdy je GPU přímo mozkem počítačů, robotů a samořiditelných aut, která dokáží vnímat okolní prostředí a porozumět mu. Více informací naleznete na stránce www.nvidia.com.

tz

Tiskové
zprávy

fotky

Fotogalerie

grafika

Grafické
podklady

data

Informace
k produktům

kontakt

Kontakt

Tiskové zprávy NVIDIA

NVIDIA uvolnila ovladače pro hru The Crew 2

Praha 26. 6. 2018 – Společnost NVIDIA dnes uvolnila nové Game Ready ovladače pro hru The Crew 2.

Nové ovladače jsou k dispozici vždy v den resp. pár dnů před uvedením nových her a poskytují maximální herní zážitek, díky vysokému úsilí vývojářů v NVIDIA, kteří pracují do poslední možné chvíle na optimalizaci výkonu a vynikající hratelnosti. Stejně jako všechny vydané Game Ready ovladače tak i tento splňuje certifikaci WHQL od společnosti Microsoft.

The Crew 2 PC Standard Edition bundle

NVIDIA také připomíná kampaň „Join the Crew“ (Přidej se k partě The Crew), v rámci které získají hráči, kteří si zakoupí do 3. července grafické karty GeForce GTX 1080 Ti, GeForce GTX 1080 nebo jimi osazený herní stolní počítač či notebook, hru The Crew 2 PC Standard Edition.

Více informací na GeForce.com
https://www.geforce.com/whats-new/articles/the-crew-2-game-ready-driver 

Ovladače ke stažení
https://www.geforce.com/drivers

Lokalizované detaily o balíčku
htps://www.nvidia.com/cs-cz/geforce/products/10series/the-crew-2-bundle/ 

Více informací o balíčku na GeForce.com
https://www.geforce.com/whats-new/articles/the-crew-2-geforce-gtx-bundle