grunex
Tiskové centrum NVIDIA

Společnost NVIDIA vytvořila v roce 1999 technologii GPU, čímž nastartovala rozvoj počítačové herní zábavy, redefinovala moderní počítačovou grafiku a přinesla revoluci do oblasti paralelních výpočtů. V nedávné době pomohly GPU jednotky strojového učení vývoji moderní umělé inteligence – nové počítačové éry – kdy je GPU přímo mozkem počítačů, robotů a samořiditelných aut, která dokáží vnímat okolní prostředí a porozumět mu. Více informací naleznete na stránce www.nvidia.com.

tz

Tiskové
zprávy

fotky

Fotogalerie

grafika

Grafické
podklady

data

Informace
k produktům

kontakt

Kontakt

Tiskové zprávy NVIDIA

Vánoční slevy her pro NVIDIA Shield TV

Praha 20. 12. 2018 - Společnost NVIDIA spouští vánoční kampaň, v rámci které poskytuje až 75% slevu na vybrané hry pro svoje multimediální zařízení NVIDIA Shield TV.

Akce začíná 20. prosince 2018 a pokračuje až do Štěpána, tedy druhého svátku vánočního 26. prosince 2018. Celkem je zlevněno více než 25 her a to až o 75 %, včetně kooperativní hříčky pro více hráčů Jackbox Party Pack 5.

NVIDIA zároveň připojuje tip na last minute dárek k Vánocům. Do 25. prosince 2018 lze ušetřit až 1200 Kč, respektive 44 euro, nákupem multimediálního centra NVIDIA Shield TV, umožňujícího přehrávání 4K HDR obsahu nebo cloudové hraní přes GeForce NOW.

Více informací
https://www.nvidia.com/cs-cz/shield/buy/ 

Seznam her ve vánoční slevové akci najdete na webu nebo v přehledu níže
https://www.nvidia.com/cs-cz/shield/2018-holiday-game-sale/