grunex
Tiskové centrum NVIDIA

Společnost NVIDIA vytvořila v roce 1999 technologii GPU, čímž nastartovala rozvoj počítačové herní zábavy, redefinovala moderní počítačovou grafiku a přinesla revoluci do oblasti paralelních výpočtů. V nedávné době pomohly GPU jednotky strojového učení vývoji moderní umělé inteligence – nové počítačové éry – kdy je GPU přímo mozkem počítačů, robotů a samořiditelných aut, která dokáží vnímat okolní prostředí a porozumět mu. Více informací naleznete na stránce www.nvidia.com.

tz

Tiskové
zprávy

fotky

Fotogalerie

grafika

Grafické
podklady

data

Informace
k produktům

kontakt

Kontakt

Tiskové zprávy NVIDIA

Znovu dostupné grafické karty NVIDIA se hrou The Crew 2 zdarma a nové ovladače pro hru Vampyr

Praha 5. 6. 2018 – Společnost NVIDIA upozorňuje na obnovenou dostupnost grafických karet, ke kterým přidává zdarma hru The Crew 2. Zároveň dnes uvolnila nové Game Ready ovladače pro hry Vampyr a Jurassic World Evolution.

The Crew 2 PC Standard Edition bundle

Bohatá dostupnost a příznivé ceny grafických karet znamenají ideální příležitost pro vylepšení hráčského doupěte, nyní navíc s dárkem v podobě hry The Crew 2.

V rámci kampaně „Join the Crew“ (Přidej se k partě The Crew) získají hráči, kteří si zakoupí do 3. července grafické karty GeForce GTX 1080 Ti, GeForce GTX 1080 nebo jimi osazený herní stolní počítač či notebook, hru The Crew 2 PC Standard Edition.

The Crew 2 je zpět a přináší vzrušující intenzivní zážitek pro nadšence burácejících motorů v automobilu, kamionu, na motocyklu, lodi, off-roadu, buggyně nebo dokonce v akrobatickém letadle. Poznávejte Ameriku a podmaňte si motoristickou scénu Spojených států amerických na zemi, ve vzduchu i ve vodě.

Game Ready ovladače pro hru Vampyr

Nové ovladače jsou k dispozici vždy v den, resp. den před uvedením nových her a poskytují maximální herní zážitek díky vysokému úsilí vývojářů v NVIDIA, kteří pracují do poslední možné chvíle na optimalizaci výkonu a vynikající hratelnosti. Stejně jako všechny vydané Game Ready ovladače tak i tento splňuje certifikaci WHQL od společnosti Microsoft.

Lokalizované detaily balíčku
https://www.nvidia.com/cs-cz/geforce/products/10series/the-crew-2-bundle/

Více informací o balíčku na GeForce.com
https://www.geforce.com/whats-new/articles/the-crew-2-geforce-gtx-bundle 

Více informací o Game Ready ovladačích na GeForce.com
https://www.geforce.com/whats-new/articles/jurassic-world-evolution-vampyr-game-ready-driver

Ovladače ke stažení
https://www.geforce.com/drivers 

Hardwarové požadavky Jurassic World Evolution a další exkluzivní obsah na GeForce.com
https://www.geforce.com/whats-new/articles/jurassic-world-evolution-geforce-gtx-system-requirements-pc-graphics-settings