grunex

Tiskové zprávy SteelSeries

Limitovaná edice příslušenství SteelSeries na motivy Cyberpunk 2077

Chicago, 14. 10. 2020 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, startuje nový program SteelSeries Limited Edition. Klade si za cíl vyjádřit poctu vydavatelům největších herních titulů a populárním umělcům a to každý měsíc v extrémně limitovaném množství tematicky laděných produktů.

Celá zpráva »

Nové headsety SteelSeries Arctis 7 jsou kompatibilní s next-gen konzolemi

Chicago, 6. 10. 2020 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, uvádí na trh Arctis 7X a Arctis 7P. První vlastní headsety určené pro příští generaci konzolí PlayStation a Xbox mají stejné kvalitní parametry jako originální model Arctis 7 a přidávají USB-C adaptér využívaný dříve jen u Arctis 1 Wireless.

Celá zpráva »

SteelSeries Arctis 9 s duálním bezdrátovým připojením

Chicago, 15. 9. 2020 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních a esportových periferií, uvádí na trh headset Arctis 9. Nový model rozšiřuje hojně oceňovanou řadu Arctis a přináší kvalitní zvukový výkon a duální bezdrátové připojení na počítače a konzole PlayStation. Výrobce upozorňuje na kompatibilitu s PlayStation 5 v době jeho uvedení na trh.

Celá zpráva »

« Novější Starší »