grunex

Tiskové zprávy SteelSeries

SteelSeries uzavřela partnerství s Painkiller a Quake Champions legendou, Sanderem „Vo0“ Kaasjagerem

Chicago 19. 10. 2017 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, oznámila sponzoring Sandera „Vo0“ Kaasjagera, historicky nejúspěšnějšího hráče FPS hry Painkiller a elitního účastníka Quake Champions. SteelSeries a Kaasjager budou spolupracovat v rámci profesionálních herních turné a také na vývoji a návrhu produktů.

Celá zpráva »

SteelSeries přichází s novými barvami headsetů Arctis, procento z jejich prodejů jde na charitu

Chicago 11. 10. 2017 - Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na trh nové barevné varianty headsetu Arctis 3. Sluchátka jsou nově k dispozici v červené, modré a šedé barvě. Deset procent z prodejů uskutečněných přes web pak poputuje neziskové organizaci Ditch the Label, zaměřující se na prevenci proti šikaně, s cílem vybrat 10 000 dolarů a propojit hráče a obecně mladou generaci s charitativní činností.

Celá zpráva »

SteelSeries se stává partnerem týmu North a spolu se společností Targus vyvinula univerzální batoh Sniper

Chicago/Kodaň 19. 9. 2017 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, spolupracuje s týmem North, založeným tradičním fotbalovým klubem FC Copenhagen a předním výrobcem a distributorem filmů ve Skandinávii Nordisk Film. Společnost zároveň uvádí na trh univerzální funkční batoh Sniper, vyhotovený v kooperaci se značkou Targus, výrobcem kvalitních batohů pro notebooky a lídrem v kategorii mobilního příslušenství.

Celá zpráva »

« Novější Starší »