grunex

Tiskové zprávy SteelSeries

SteelSeries se stává partnerem týmu North a spolu se společností Targus vyvinula univerzální batoh Sniper

Chicago/Kodaň 19. 9. 2017 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, spolupracuje s týmem North, založeným tradičním fotbalovým klubem FC Copenhagen a předním výrobcem a distributorem filmů ve Skandinávii Nordisk Film. Společnost zároveň uvádí na trh univerzální funkční batoh Sniper, vyhotovený v kooperaci se značkou Targus, výrobcem kvalitních batohů pro notebooky a lídrem v kategorii mobilního příslušenství.

Celá zpráva »

Mechanická klávesnice SteelSeries Apex M750

Chicago 21. 8. 2017 - Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, představuje Apex M750. Nová mechanická klávesnice přichází v kompaktním designu s vlastními QX2 spínači, RGB podsvícením a podporou aplikací v softwaru SteelSeries Engine.

Celá zpráva »

MSI a SteelSeries představují společné řešení podsvícení

Chicago 13. 6. 2017 - Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií a MSI, přední světový výrobce herních produktů a respektovaná značka v oblasti her a e-sportu, propojují své softwarové a hardwarové technologie. Prvním společně inovovaným produktem je základní deska MSI Z270 Gaming Pro Carbon.

Celá zpráva »

Starší »