grunex

Tiskové zprávy SteelSeries

SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Chicago, 4. 5. 2021 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, odhaluje SteelSeries Moments. Zcela nová aplikace dostupná zdarma výrazně usnadňuje sdílení herních videoklipů.

Celá zpráva »

SteelSeries kupuje výrobce příslušenství k ovladačům KontrolFreek

Kodaň, 17. 12. 2020 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, oznamuje akvizici společnosti KontrolFreek. Přední výrobce kvalitního příslušenství pro herní ovladače posiluje už tak silnou pozici SteelSeries na konzolovém trhu a poskytuje know-how pro další úspěšné kroky ve spojení s novou generací konzolí. Jedná se o druhou významnou akvizici SteelSeries v tomto roce, po A-Volute, tvůrců aplikace Nahimic a nezávislých vývojářů 3D zvukových efektů ve hrách. Cena akvizice nebyla po domluvě zúčastněných stran oznámena.

Celá zpráva »

Ultralehké děrované myši SteelSeries Aerox 3 i v bezdrátové variantě

Chicago, 30. 10. 2020 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, uvádí myši Aerox 3. Nové modely označuje SteelSeries za průlom na trhu ultralehkých myší, přináší totiž kvalitní odolné materiály a high-end technologie do kompaktního provedení s nízkou hmotností. Každá část Aerox 3 byla od základu vyvíjena s cílem zajistit nejrychlejší možné reakce při hraní.

Celá zpráva »

Starší »