grunex

Tiskové zprávy Tesoro

Tesoro odhaluje herní mechanickou klávesnici Excalibur RGB

Milpitas CA, USA 6. 11. 2014 - Společnost Tesoro, zaměřující se na prémiové herní příslušenství v moderním designu, odhaluje novou herní mechanickou klávesnici Excalibur RGB. Nabízí podsvícení 16,8 miliony barev, robustní design, kvalitní mechanické spínače s životností až 60 milionů stisknutí a funkci plného N-Key Rollover.

Design a podsvícení

Klávesnice s přímými liniemi a robustním designem, pojmenovaná po legendárním meči krále Artuše poskytuje klasické rozložení kláves.  Každé tlačítko je podsvícené vlastní LED diodou pro docílení co nejvyšší rovnoměrnosti. Excalibur RGB umožňuje výběr z široké škály 16,8 milionu barev a mnoha úrovní a typu podsvícení zahrnujících intenzitu, automatickou změnu barvy, funkci stmívání, nebo 2 herní režimy podsvícení pouze herních kláves WSAD apod.

Mechanika a funkce

V klávesnici jsou použity kvalitní mechanické spínače Cherry MX v provedení Black, Blue, Brown a Red zajišťující dlouhou životnost až 60 milionů stisknutí kláves. Výhodou klávesnice je také funkce plného N-Key Rollover (NKRO) zabraňující falešné detekci stisku a registrující všechna stisknutí při více zmáčknutých klávesách najednou.

Integrovaná paměť 512 kB a uživatelsky přívětivé prostředí klávesnice přináší možnost nastavení vlastních maker bez použití externího softwaru, který může být na turnajích zakázán. Každá klávesa může být přenastavena dle vlastních preferencí v 5 snadno přepínatelných profilech. Celkem je k dispozici 300 kláves a 2000 stisknutí makro tlačítek na jeden profil.

Dostupnost, cena a další informace

Herní mechanickou klávesnici Tesoro Excalibur RGB je možné objednávat již nyní na zahraničních trzích za doporučenou koncovou cenu 119 amerických dolarů nebo 109 euro s plánovaným termínem dodávky koncem letošního roku. V České republice a na Slovensku bude k dispozici v průběhu února 2015.

Pro více informací o produktu můžete navštívit také http://www.tesorotec.com/gaming-keyboard/tesoro-excalibur-rgb-g7nfl-mechanical-gaming-keyboard.html

Video odhalující klávesnici Excalibur RGB je k dispozici na adrese http://youtu.be/xnBqD96zRDE

 

Poznámky pro editory:

O značce Tesoro – „Break The Rules

Americká značka Tesoro působí na trhu od roku 2011. Specializuje se výhradně na prémiové herní příslušenství. Aktuálně do její nabídky patří mechanické klávesnice, herní myši a podložky a herní headsety. Založena samotnými hráči se snaží bořit hranice jak po designové, tak i technologické stránce, s cílem poskytnout svým zákazníkům ten nejlepší možný požitek z hraní počítačových her.