grunex

Tiskové zprávy Trust

Studiový USB mikrofon Trust Emita

Dodrecht/Praha 20. 6. 2017 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh Trust Emita. Profesionální studiový USB mikrofon je určen pro streamování, nahrávání videí a záznam hlasu či hudby z akustických nástrojů.

Celá zpráva »

Pohodlné ergonomické herní křeslo Trust Resto

Dodrecht/Praha 1. 6. 2017 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh Trust GXT 707 Resto. Ergonomické, plně nastavitelné herní křeslo je navrženo pro pohodlné sezení u počítače po dlouhé hodiny.

Celá zpráva »

Mechanická herní klávesnice Trust GXT 880

Dodrecht/Praha 28. 3. 2017 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, představuje mechanickou klávesnici s vlastními spínači Trust GXT 880. Novinka nabízí bílé LED podsvícení, integrovanou paměť, herní režim a technologie N-key rollover a anti-ghosting.

Celá zpráva »

Trust představuje další produkty pro chytrou domácnost a bezpečnostní systém

Dodrecht/Praha 14. 2. 2017 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, doplňuje portfolio produktů pro chytrou domácnost o bezdrátové objímky, bezdrátové adaptéry do zásuvky a jejich spínače. Obohacení se dočkal také Trust Security System, který získal volitelnou Wi-Fi IP kameru s nočním viděním, možností zobrazení přes chytrá zařízení a vestavěným reproduktorem.

Celá zpráva »

« Novější Starší »