grunex

Tiskové zprávy Trust

Mechanická herní klávesnice Trust GXT 880

Dodrecht/Praha 28. 3. 2017 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, představuje mechanickou klávesnici s vlastními spínači Trust GXT 880. Novinka nabízí bílé LED podsvícení, integrovanou paměť, herní režim a technologie N-key rollover a anti-ghosting.

Celá zpráva »

Trust představuje další produkty pro chytrou domácnost a bezpečnostní systém

Dodrecht/Praha 14. 2. 2017 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, doplňuje portfolio produktů pro chytrou domácnost o bezdrátové objímky, bezdrátové adaptéry do zásuvky a jejich spínače. Obohacení se dočkal také Trust Security System, který získal volitelnou Wi-Fi IP kameru s nočním viděním, možností zobrazení přes chytrá zařízení a vestavěným reproduktorem.

Celá zpráva »

Trust MODA USB-C univerzální napájení a další příslušenství

Dodrecht/Praha 24. 1. 2017 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, představuje nové rozšiřující doplňky pro zařízení s USB-C konektorem. V bohaté nabídce produktů jsou nyní k dispozici také univerzální USB-C napájecí adaptér Trust Moda 60W, dvouportové inteligentní nabíječky do zdi a do auta, adaptér s USB 3.1, USB-C a HDMI porty či rozbočovače s USB 2.0/3.1 a USB-C konektory.

Celá zpráva »

Powerbanka pro nouzové nastartování automobilu

Dodrecht/Praha 1. 11. 2016 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh unikátní produkt Car Jump Starter & Powerbank. Novinka nabízí vysokou kapacitu 10 000 mAh, možnost dobíjení chytrých zařízení, ale také nouzové nastartování automobilu prostřednictvím dodávané sady startovacích kabelů.

Celá zpráva »

« Novější Starší »