grunex

Tiskové zprávy Trust

Notebookové brašny a batohy Trust

Dordrecht/Praha, 11. 6. 2018 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh čtveřici produktů pro bezpečný přenos notebooků a příslušenství.

Trust Marra

Moderní brašna je vyhotovena z lehkého, voděodolného a velmi pevného materiálu a osazena vysoce kvalitními kovovými zdrhovadly. Hlavní prostor určený pro uložení notebooku nabízí kromě dodatečných kapes také měkké polstrování pro maximální bezpečí. K dispozici jsou také další dvě kapsy vpředu, madla a pohodlný odnímatelný ramenní popruh. Je dostupná ve variantě pro 16palcové a 17,3palcové notebooky.

Trust Marra pro 16“, resp. 17,3“ notebooky je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 789, resp. 899 Kč s DPH v České republice a 29,99, resp. 34,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust Lyon

Brašna Lyon, která se na první pohled neliší od verze Trust Marra, disponuje stejnými parametry, ale pro její výrobu byly využity standardní materiály.

Trust Lyon pro 16“, resp. 17,3“ notebooky je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 429, resp. 649 Kč s DPH v České republice a 16,99, resp. 24,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust Lima

Odolný a prostorný batoh je nabízen v klasickém černém provedení. Je vhodný ke každodennímu nošení a umožňuje uložení 16palcového notebooku. Skládá se ze čtyř hlavních oddělení uzavřených kvalitním zipem; hlavní prostor disponuje polstrovanou sekcí pro notebook a celkově batoh nabídne 25 l objemu včetně různých přihrádek pro tablety, chytré telefony, nabíječky a další příslušenství. Po bocích jsou umístěny kapsy na láhev. Polstrované a prodyšné ramenní popruhy a záda batohu doplňují hrudní a boční přezky pro maximálně pohodlné nošení.

Trust Lima je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 799 Kč s DPH v České republice a 29,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust GXT 1250 Hunter Gaming

Speciálně pro hráče a jejich potřeby je zaměřen odolný batoh v černo-červeném provedení. Nabízí dostatečně velkou polstrovanou přihrádku pro notebook až do velikosti 17,3 palce a pětici vyhrazených oddílů pro bezpečnou přepravu klávesnice, myši, headsetu, tabletu a dalšího příslušenství. Dvojici kapes na bocích doplňuje skrytá zadní kapsa pro úschovu cenných věcí. Vysoký komfort nošení pak zaručuje nastavitelná spona na hrudi a zejména měkké polstrované ramenní popruhy a odvětrávaná zadní část. Pro větší ochranu přenášené elektroniky je batoh vylepšen voděodolným dnem a dodávaným nepromokavým krytem.

Trust GXT 1250 Hunter Gaming bude k dispozici v průběhu července za doporučenou koncovou cenu 1299 Kč s DPH v České republice a 49,99 euro s DPH na Slovensku.

Pro více informací navštivte www.Trust.com

Poznámky pro editory:

O značce Trust

Trust je značkou, která vám přináší kvalitu za příznivou cenu v oblasti praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony. Naším posláním je být preferovanou značkou napříč celým dodavatelským řetězcem, od manažerů nákupu přes prodejce po koncové uživatele.

Společnost Trust má více než 25 let zkušeností s výrobou atraktivních a cenově dostupných produktů, které odpovídají nejnovějším trendům a technologickým poznatkům. Snažíme se pracovat co nejlépe – nabízíme kvalitu bez kompromisů, výjimečnou úroveň služeb a optimální spolupráci s obchodními partnery.

Trust je značka pro každého. Náš sortiment zahrnuje přes 300 výrobků. Všechny splňují naše přísné požadavky na kvalitu: mají stylový design, snadno se používají a jsou cenově dostupné. Náš vlastní tým zaměřený na výzkum a vývoj nepřetržitě sleduje aktuální trendy a používá nejnovější technologie. Proto jsou naše produkty vždy velmi moderní.

Trust nezná hranice. Jsme mezinárodní společností. Působíme v Evropě, Asii, na Středním východě a v Africe a Jižní Americe. Naši zaměstnanci jsou mladí, ambiciózní a usilují o co nejlepší výsledky. Všichni pracují na společném cíli pro naše zákazníky: USNADNIT VÁM ŽIVOT!