grunex

Tiskové zprávy Trust

Dvojice sluchátek Trust pro nerušený poslech

Praha 25. 9. 2018 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, představuje bluetooth sluchátka Paxo s aktivní redukcí okolního ruchu a bezdrátová pecková sluchátka Duet2.

Trust Paxo

Bezdrátová sluchátka střídmého moderního designu kladou důraz na kvalitní zvuk podpořený technologií ANC (Active Noise Cancelling) pro aktivní redukci okolního hluku. Tu uživatel zapne/vypne pomocí tlačítka umístěného na jedné z mušlí.

Konstrukce nabízí polstrování na nastavitelném hlavovém mostu a náušnících, které příjemně přilehnou k uším díky možnosti naklopení. Spodní strana náušníků je místem multimediálního ovládání ať už výše zmíněné technologie ANC či standardního nastavení hlasitosti. Zároveň zde najdeme konektory, konkrétně pak 3,5mm jack, který lze v případě potřeby využít k zvukovému přenosu, respektive USB pro nabíjení sluchátek. USB kabel pro nabíjení je součástí balení.

Sluchátka disponují 7hodinovou dobou přehrávání v případě zapnuté technologie ANC a 22hodinovou výdrží bez jejího využití. Další výbavu sluchátek tvoří integrovaný mikrofon pro hands-free volání a rychlý přístup k virtuálním asistentům chytrých telefonů (Siri, Google Assistant, aj.).

Bluetooth sluchátka Trust Paxo s aktivní redukcí okolního hluku jsou k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1899 Kč s DPH v České republice a 73,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust Duet2

Bezdrátová pecková sluchátka Duet2 nedisponují žádnými kabely a poskytují tak skutečnou volnost pohybu. Univerzální design je díky použití flexibilního silikonového háčku pohodlný pro každého uživatele po dlouhé hodiny poslechu nebo hands-free volání s využitím integrovaného mikrofonu. Jsou dodávána v ochranném nabíjecím pouzdru fungujícím zároveň jako záložní zdroj energie s kapacitou 320 mAh, umožňující dvakrát plné nabití sluchátek. Samotná sluchátka disponují výdrží 3 hodiny, celkem lze tedy dosáhnout až na 9 hodin nepřetržitého používání. Micro USB kabel je součástí balení stejně jako další dvě velikosti silikonových nástavců.

Trust Duet2 jsou k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1499 Kč s DPH v České republice a 59,99 euro s DPH na Slovensku.

Pro více informací navštivte www.Trust.com

Poznámky pro editory:

O značce Trust

Trust je značkou, která vám přináší kvalitu za příznivou cenu v oblasti praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony. Naším posláním je být preferovanou značkou napříč celým dodavatelským řetězcem, od manažerů nákupu přes prodejce po koncové uživatele.

Společnost Trust má více než 25 let zkušeností s výrobou atraktivních a cenově dostupných produktů, které odpovídají nejnovějším trendům a technologickým poznatkům. Snažíme se pracovat co nejlépe – nabízíme kvalitu bez kompromisů, výjimečnou úroveň služeb a optimální spolupráci s obchodními partnery.

Trust je značka pro každého. Náš sortiment zahrnuje přes 300 výrobků. Všechny splňují naše přísné požadavky na kvalitu: mají stylový design, snadno se používají a jsou cenově dostupné. Náš vlastní tým zaměřený na výzkum a vývoj nepřetržitě sleduje aktuální trendy a používá nejnovější technologie. Proto jsou naše produkty vždy velmi moderní.

Trust nezná hranice. Jsme mezinárodní společností. Působíme v Evropě, Asii, na Středním východě a v Africe a Jižní Americe. Naši zaměstnanci jsou mladí, ambiciózní a usilují o co nejlepší výsledky. Všichni pracují na společném cíli pro naše zákazníky: USNADNIT VÁM ŽIVOT!