grunex

Tiskové zprávy Trust

Trust nabízí myši pro každodenní práci na počítači

Praha 23. 8. 2018 – Společnost Trust, výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, uvádí na trh kompaktní bezdrátovou myš YVI FX a netradiční ergonomické myši Verto s vertikálním designem.

Trust YVI FX

Optická myš kompaktních rozměrů 95 x 57 x 40 mm symetrického tvaru pro praváky i leváky je nabízena v černé, tyrkysově modré, růžové a bílé variantě a s povrchem, který pokrývají geometrické tvary různých barev. 

Po obou bocích myši jsou gumové plochy pro pevný úchop, zakončené na jednom z cípů krátkou linií, kde se automaticky střídají barvy podsvícení. Kromě standardních jsou k dispozici tlačítka pro nastavení rozlišení 800, 1400 a 1600 DPI pod kolečkem na vrchní straně a pro vypnutí/zapnutí na spodu.

Myš je napájena jednou tužkovou baterií s živostností až půl roku. Vedle ní se nachází prostor pro uskladnění bezdrátového přijímače, který zajišťuje funkčnost do vzdálenosti 8 m na frekvenci 2,4 GHz.

Trust YVI FX je k dispozici v uvedených barvách za doporučenou koncovou cenu 299 Kč s DPH v České republice a 11,99 euro s DPH na Slovensku.

Trust Verto

Netradiční ergonomický tvar myši posazený do vertikální polohy byl vytvořen za účelem maximálního pohodlí ruky a zápěstí. Myš určená pravákům nabízí klasické pravé a levé tlačítko včetně kolečka po pravé horní straně, tlačítko pro změnu DPI na samém vrcholu a dvě tlačítka známá jako Back & Next pro pohyb v prohlížeči na levé straně u palce. Uložení palce je řešeno prohnutým tvarem a pohodlnou pogumovanou částí, která je vpředu zakončena podsvícenou linií.

Verto je k dispozici ve dvou variantách – klasické kabelové a bezdrátové. Kabelová verze nabízí rozlišení snímače 1000, respektive 1600 DPI. Bezdrátový typ napájený jednou tužkovou baterií funguje na vzdálenost až 10 m a jeho rozlišení je možné nastavit na hodnoty 800, 1200 a 1600 DPI.

Kabelová verze Trust Verto je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 329 Kč s DPH v České republice a 12,99 euro s DPH na Slovensku.

Bezdrátová varianta Trust Verto Wireless je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 429 Kč s DPH v České republice a 16,99 euro s DPH na Slovensku.

Pro více informací navštivte www.Trust.com

Poznámky pro editory:

O značce Trust

Trust je značkou, která vám přináší kvalitu za příznivou cenu v oblasti praktických digitálních doplňků pro stolní počítače, notebooky, tablety a smartphony. Naším posláním je být preferovanou značkou napříč celým dodavatelským řetězcem, od manažerů nákupu přes prodejce po koncové uživatele.

Společnost Trust má více než 25 let zkušeností s výrobou atraktivních a cenově dostupných produktů, které odpovídají nejnovějším trendům a technologickým poznatkům. Snažíme se pracovat co nejlépe – nabízíme kvalitu bez kompromisů, výjimečnou úroveň služeb a optimální spolupráci s obchodními partnery.

Trust je značka pro každého. Náš sortiment zahrnuje přes 300 výrobků. Všechny splňují naše přísné požadavky na kvalitu: mají stylový design, snadno se používají a jsou cenově dostupné. Náš vlastní tým zaměřený na výzkum a vývoj nepřetržitě sleduje aktuální trendy a používá nejnovější technologie. Proto jsou naše produkty vždy velmi moderní.

Trust nezná hranice. Jsme mezinárodní společností. Působíme v Evropě, Asii, na Středním východě a v Africe a Jižní Americe. Naši zaměstnanci jsou mladí, ambiciózní a usilují o co nejlepší výsledky. Všichni pracují na společném cíli pro naše zákazníky: USNADNIT VÁM ŽIVOT!