grunex

Tiskové zprávy ZOWIE by BenQ

ZOWIE by BenQ přichází se speciální edicí bílých myší řady EC a podložkou G-SR-SE na motivu HLTV

Praha 9. 5. 2017 – ZOWIE by BenQ, značka produktů pro eSport, uvádí na trh speciální edici myší EC s lesklým povrchem a bílou barvou, a novou podložku G-SR-SE na motivu populárního Counter Strike portálu HLTV. 

Myši řady EC nabízejí čistý ergonomický design pro praváky se dvěma tlačítky na pravé straně. K dispozici jsou dvě velikosti - velká EC1-A a o něco menší EC2-A. DPI lze nastavit na hodnoty 400, 800, 1600 a 3200. Disponují možností nastavení obnovovací frekvence USB na 125, 500, resp. 1000 Hz a jsou zkonstruovány tak, aby se daly plně využívat bezprostředně po zapojení bez nutnosti instalace ovladačů. Nová speciální edice je vyvedena v bílé barvě s lesklým povrchem.

Podložka pod myš G-SE-SE návrhem vychází z modelu G-SR. Má tloušťku 3,5 mm a rozměry 480 x 400 mm. Vyrobena je v kombinaci vysoce kvalitního textilního povrchu a dokonale hladké gumové protiskluzové základny. Motivem na přední straně je HLTV, nejpopulárnější světový portál počítačové hry Counter Strike.

Myši ZOWIE by BenQ EC1-A a ZOWIE by BenQ EC2-A jsou k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1699 Kč s DPH v České republice a 64,90 euro s DPH na Slovensku.

Podložka ZOWIE by BenQ G-SR-SE je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 799 Kč s DPH v České republice a 29,99 euro s DPH na Slovensku.

Pro více informací navštivte globální web ZOWIE.BenQ.com, české stránky BenQ.cz, nebo Facebook.

Poznámky pro editory:

O značce ZOWIE

ZOWIE se věnuje vývoji profesionálních periferií pro eSport stvořených pro maximální výkon předních světových hráčů. Od roku 2008 je známou nejen na asijských trzích jako přední výrobce herního vybavení. Od roku 2015 ve spojení s BenQ přináší portfolio eSport zařízení, jako jsou monitory, myši a další.

O společnosti BenQ Corporation

BenQ Corporation, přední světový dodavatel inovativních řešení a technologií, byla založena s dlouhodobou vizí „Přinášet potěšení a kvalitu do života“ („Bringing Enjoyment and Quality to Life“). Jejím cílem je zlepšovat a obohacovat všechny aspekty života uživatelů. Zaměřuje se proto na věci, na kterých dnes lidem nejvíce záleží - životní styl, podnikání, péče o zdraví a vzdělání, to vše s vidinou umožnit lidem lépe žít, být efektivnější, zdravější a vzdělanější. Široké portfolio nabízených produktů zahrnuje digitální projektory, monitory, interaktivní velkoformátové displeje, mobilní telefony, reproduktory, digitální fotoaparáty, kamery, mobilní výpočetní zařízení a osvětlení.  V duchu motta “Protože na tom záleží”.