grunex

Tiskové zprávy Cooler Master

Cooler Master představuje počítačovou skříň MasterCase H500P

Eindhoven, Nizozemsko 10. 10. 2017 – Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh novou, velmi očekávanou počítačovou skříň MasterCase H500P.

Kvalitní proudění vzduchu a RGB podsvícení

Futuristický vzhled MasterCase H500P se speciálně upravenými mřížovými lištami na přechodech byl inspirován bývalou sérií počítačových skříní „AirFlow“. Monumentální dojem doplňují dva 200mm podsvícené ventilátory, které lze umístit na přední nebo vrchní stranu. Do skříně lze přitom umístit až 360mm ventilátory a uživatelům je tak k dispozici dostatečný prostor pro větší radiátor vodního chlazení.

Jasný pohled do sestavy

Bočnice ze světle šedého tónovaného tvrzeného skla a přední a vrchní plastový panel umožňují jasný pohled na komponenty a dokreslují elegantní vzhled skříně.

Cooler Master MasterCase H500P nabízí přizpůsobitelný box na napájecí zdroj, kryt výřezu CPU a odnímatelný krycí panel pro vedení kabelů.

Možnost vystavení grafické karty

Dva PCI sloty na zadní straně umožňují vertikální montáž grafické karty bez nutnosti použití dodatečného držáku. Nutností je však použití speciálního kabelu, který je prodáván samostatně.

Cooler Master MasterCase H500P bude v prodeji od konce října za doporučenou koncovou cenu 4200 Kč s DPH v České republice a 149,99 euro s DPH na Slovensku.

Poznámky pro editory:

O Cooler Master

Společnost Cooler Master se sídlem v Tchaj-pej na Tchaj-wanu dodává na trh inovativní počítačové komponenty již od roku 1992. Široké portfolio výrobků zahrnuje počítačové skříně, kompletní výběr produktů pro chladicí systémy počítačů, napájecí zdroje a počítačové periferie, jako jsou myši, klávesnice, sluchátka a další. Cílem značky je nabídnout zákazníkům a fanouškům co nejlepší výběr kvalitních zařízení, aby v duchu svého motta "Make It Yours" poskytla každému skutečně to, co hledá.