grunex

Tiskové zprávy SteelSeries

MSI a SteelSeries představují společné řešení podsvícení

Chicago 13. 6. 2017 - Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií a MSI, přední světový výrobce herních produktů a respektovaná značka v oblasti her a e-sportu, propojují své softwarové a hardwarové technologie. Prvním společně inovovaným produktem je základní deska MSI Z270 Gaming Pro Carbon.

MSI Z270 Gaming Pro Carbon je světově první základní deskou podporovanou intuitivním softwarovým řešením SteelSeries Engine, nabízejícím funkce PrismSync a GameSense. Unikátní spojení otevírá široké možnosti nastavení RGB podsvícení základní desky, resp. periferií v závislosti na uživatelských preferencích či akcích vyvolaných ve hře. MSI Mystic Light Sync, MSI Gaming App nebo SteelSeries Engine umožňují ovládat LED podsvícení přes PC i chytrý telefon a to včetně zapojených LED zařízení na skříni a herních periferií SteelSeries.

Jsme nadšeni spojením SteelSeries Engine se systémem Mystic Light základní desky MSI Z270 Gaming Pro Carbon a těší nás, že toto vylepšení můžeme nabídnout našim zákazníkům,“ říká Jeff Chang, produktový manažer SteelSeries.

Integrovaná funkce GameSense

SteelSeries Engine a funkce GameSense umožňují proměnit herní koutek v inteligentně reagující prostředí. Nově tak lze různé herní situace, jako například stav zdraví, počet nábojů v zásobníku aj. promítat prostřednictvím základní desky MSI Z270 Gaming Pro Carbon. Podporovány jsou populární online hry jako Counter-Strike: Global Offensive, DOTA 2 nebo Minecraft. 

PrismSync pro jednotný design

Prostřednictvím funkce PrismSync lze sjednotit barevnost a efekty podsvícení napříč periferiemi SteelSeries, a nyní také se základní deskou MSI Z270 Gaming Carbon Pro. 

Poznámky pro editory:

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.