grunex

Tiskové zprávy BenQ

BenQ uvádí mini počítač s Google Android 13 určený do svých velkoformátových displejů

Eindhoven, Nizozemsko 12. 9. 2023 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií, uvádí na trh TEY1A a TEY2A. Mini počítače určené do volného slotu interaktivních velkoformátových displejů nabízí plnou podporu Google Mobile Services (GMS) a zajišťuje přístup k oficiálnímu obchodu Google Play, nástrojům GMS či ještě větší konzistentnost a bezpečnost při spolupráci ve vzdělávacím a business segmentu.

Celá zpráva »

BenQ získalo certifikaci Eyesafe 2.0 pro své velkoformátové displeje

Eindhoven, Nizozemsko 6. 9. 2023 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií, získala certifikaci Eyesafe 2.0 pro nejnovější řadu interaktivních velkoformátových displejů pro vzdělávací segment. BenQ Boards Pro RP04 a Master RM04 zaručují ochranu před škodlivým modrým světelným spektrem při zachování optimálního zobrazovacího výkonu.

Celá zpráva »

Nová generace profesionálních monitorů BenQ PhotoVue míří na trh

Eindhoven, Nizozemsko 12. 7. 2023 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a lifestylových zařízení, uvádí na trh modely SW272U a SW272Q. Nejnovější generace monitorů z řady PhotoVue určené fotografům nabízí 27palcovou úhlopříčku, rozlišení 4K, respektive 2K, technologii Fine-Coating a certifikovanou kvalitu barev.

Celá zpráva »

Nové 4K projektory BenQ s podporou HDR pro domácí kino

Eindhoven, Nizozemsko 06. 06. 2023 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a digitálních lifestylových zařízení, uvádí na trh W4000i, W2710i a TK860i. Nové projektory pro domácí kino jsou optimalizovány tak, aby poskytovaly bezprecedentní úroveň kvality obrazu v různých domácích podmínkách.

Celá zpráva »

Produktivní hybridní meetingy s BenQ InstaShow VS20

Eindhoven, Nizozemsko 1. 6. 2023 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a interaktivních zařízení pro spolupráci, uvádí na trh InstaShow VS20. Samostatné a plně kompatibilní zařízení pro bezdrátový přenos, které nabízí 4K rozlišení, integrovanou kameru a mikrofon, a vysoký stupeň zabezpečení informací na úrovni routeru pro efektivní hybridní schůzky.

Celá zpráva »

Starší »