grunex

Tiskové zprávy BenQ

Nové 4K projektory BenQ s podporou HDR pro domácí kino

Eindhoven, Nizozemsko 06. 06. 2023 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a digitálních lifestylových zařízení, uvádí na trh W4000i, W2710i a TK860i. Nové projektory pro domácí kino jsou optimalizovány tak, aby poskytovaly bezprecedentní úroveň kvality obrazu v různých domácích podmínkách.

Celá zpráva »

Produktivní hybridní meetingy s BenQ InstaShow VS20

Eindhoven, Nizozemsko 1. 6. 2023 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a interaktivních zařízení pro spolupráci, uvádí na trh InstaShow VS20. Samostatné a plně kompatibilní zařízení pro bezdrátový přenos, které nabízí 4K rozlišení, integrovanou kameru a mikrofon, a vysoký stupeň zabezpečení informací na úrovni routeru pro efektivní hybridní schůzky.

Celá zpráva »

BenQ uvádí na trh chytrý 4K LED projektor GP500 pro domácí kino

Eindhoven, Nizozemsko 11. 4. 2023 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a digitálních lifestylových zařízení, uvádí na trh model GP500. Chytrý 4K LED projektor v elegantním moderním designu kombinuje autentickou reprodukci filmových barev a kvalitní akustický divadelní zvuk s inteligentními funkcemi a systémem Android TV.

Celá zpráva »

Software BenQ EZWrite 6 získal certifikaci AWS Qualified

Eindhoven, Nizozemsko 20. 3. 2023 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a zařízení pro vzdělávací segment, resp. oficiální software EZWrite 6 pro interaktivní tabule, úspěšně absolvoval testy Amazon Web Services (AWS) Foundational Technical Review (FTR). Zisk certifikace pak znamená splnění standardů AWS týkajících se bezpečnosti, spolehlivosti a provozních vlastností.

Celá zpráva »

Monitor BenQ SW321C získal certifikaci TÜV Rheinland

Taipei, Taiwan, 15. 12. 2022 – Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný dodavatel profesionálních zobrazovacích technologií a zařízení, upozorňuje na zisk certifikátu TÜV Rheinland pro monitor BenQ SW321C. Model ze série PhotoVue, určené profesionálním fotografům a video editorům, ji obdržel za vynikající antireflexní vlastnosti a touto certifikací se pyšní jako vůbec první monitor na světě.

Celá zpráva »

« Novější Starší »