grunex

Tiskové zprávy SteelSeries

Nová klávesnice SteelSeries Apex Pro Mini v klasické i bezdrátové variantě

Chicago, 22. 6. 2022 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, uvádí na trh modely Apex Pro Mini a Apex Pro Mini Wireless. Nejnovější přírůstky do portfolia hojně oceňované řady klávesnic Apex se vyznačuji malým provedením, důrazem na rychlost a co nejlepší přizpůsobitelností. Vlastní spínače OmniPoint 2.0 v kompaktním 60% layoutu zajišťují 11x rychlejší odezvu, 10x rychlejší aktivaci kláves a nabídnou 2x delší životnost v porovnání s klasickými mechanickými spínači.

Celá zpráva »

SteelSeries Prime Bounty Program umožní hráčům získat 20 000 dolarů

Chicago, 2. 6. 2022 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, představuje SteelSeries Prime Bounty. Program oslavující a odměňující profesionální hráče a celou herní a esportovou komunitu, která se podílela na více než 20 letech inovací a nespočtu důležitých milníků značky.

Celá zpráva »

SteelSeries odhaluje zbrusu nové headsety Arctis Nova Pro

Chicago, 24. 5. 2022 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních, esportových a konzolových periferií, představuje budoucnost kvality poslechu zvuku v podobě nové řady headsetů Arctis Nova Pro. Cílem čtyřleté usilovné práce bylo překonat současné vnímání kvality zvuku, odbourat problematické body a navrhnout dokonalé řešení pro maximální zážitek při poslechu.

Celá zpráva »

« Novější Starší »